• O nas

Witaj na stronie www.hillary.pl – jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Hillary Cosmetics na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.


Tylko naturalne wegańskie składniki.

Do produkcji kosmetyków Hillary Cosmetics używamy wyłącznie naturalnych składników od wiodących producentów i dostawców organicznych składników kosmetycznych z Włoch, Hiszpanii, Francji, Niemiec, Danii, USA itp.

Przestrzegamy surowych zasad zdrowotności i naturalności, dlatego w naszych kosmetykach nie znajdziesz produktów ropopochodnych, silikonów, syntetycznych zapachów i barwników, a także innych szkodliwych składników.

Nie stosujemy silikonów i siarczanów, które mają działanie tymczasowe. Nasze kosmetyki to nie tylko pielęgnacja, to prawdziwa troska o młodość i zdrowie Twojej skóry.


Innowacje i efekty stosowania.

Rewolucja w pielęgnacji! Jeszcze kilka lat temu kosmetyki naturalne rzadko gwarantowały szybkie i skuteczne efekty. Jednak obecnie globalny przemysł skupia się na intensywnym rozwoju organicznych składników do kosmetyków. Od potężnych graczy po niewielkie laboratoria, wiele firm tworzy nowe, jeszcze skuteczniejsze składniki pochodzenia roślinnego, opracowując unikalne związki i wykorzystując innowacyjne technologie.

Nasz zespół nieustannie poszukuje najnowszych, innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie składników kosmetycznych. To właśnie te składniki i nasze własne, starannie wypracowane formuły pozwalają nam stworzyć organiczne kosmetyki, które nie tylko działają, ale także dostarczają oczekiwane rezultaty od pierwszego użycia. To nie tylko pielęgnacja, to rewolucja w naturalnym pięknie!


Wyjątkowe i oryginalne.

W naszym dążeniu do rewolucji w branży kosmetycznej napotkaliśmy rutynowe podejście do projektowania etykiet, prezentacji produktów i strategii marketingowych. To nie wystarczało. Zdecydowaliśmy się na przełom.

Hillary Cosmetics nie tylko oferuje rewolucyjne produkty, lecz także stawia na budowanie świadomości konsumenckiej w zakresie pielęgnacji organicznej.

Nasza misja? Zachęcić Cię do eksploracji naturalnych, organicznych produktów, przybliżyć Cię do natury i pomóc poprawić zdrowie. Hillary Cosmetics to nie tylko marka, to zaproszenie do zmiany, do odkrycia piękna, które inspiruje i działa.


Produkcja.

Nasze produkty powstają na Ukrainie, wykorzystując najnowocześniejsze formuły i najbardziej innowacyjne technologie dostępne na rynku. To miejsce, gdzie pasja i precyzja łączą się, tworząc naturalne kosmetyki, które nie tylko dorównują, ale często przewyższają jakością nawet najbardziej renomowane światowe marki. Już teraz nasze produkty trafiają do 11 krajów, zyskując uznanie na globalnej arenie.


COSMOS NATURAL i COSMOS ORGANIC.

Składniki wykorzystywane do produkcji kosmetyków Hillary Cosmetics posiadają certyfikaty ECOCERT i COSMOS Standard. To dla nas gwarancja, że oferujemy produkty oparte wyłącznie na naturalnych, wysokiej jakości składnikach. Jakość stoi u nas zawsze na pierwszym miejscu.